Gabinety Fizjoterapii Novina w Poznaniu zostały stworzone w 2008 r. przez siostry, dwie fizjoterapeutki – dr Zuzannę Bartkowiak oraz dr Aleksandrę Łuczak-Piechowiak, absolwentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W sierpniu 2017 w związku z dynamicznym rozwojem spółka zyskała nową nazwę – Gabinety Medyczne Novina – by pod rozszerzonym szyldem kontynuować pierwotne założenia.

O swojej pracy w Gabinetach założycielki mówią:

„Doskonale wiemy, jak wielkim skarbem jest zdrowie oraz komfort życia w pełni sprawności, bez bólu. Stąd też naszą ideą było stworzenie centrum rehabilitacji leczniczej w Poznaniu, w którym wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo terapii łączy się z przyjaznym nastawieniem do każdego Pacjenta. W naszym gabinecie kładziemy więc nacisk przede wszystkim na jak najwyższą jakość świadczonych usług medycznych. Z całym zespołem służymy fachową poradą i pomocą w trakcie bezpłatnych konsultacji, jak również troskliwą opieką oraz profesjonalizmem podczas realizacji programów terapeutycznych.”

W skład zespołu terapeutycznego Gabinetów Medycznych Novina w Poznaniu wchodzą ambitni fizjoterapeuci, którzy swoją pasję rozwijają poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zawodowych, jak i w konferencjach naukowych. W swojej codziennej praktyce fizjoterapeuci Gabinetów Novina w Poznaniu stosują uznane metody rehabilitacyjne, masaż oraz techniki manualne i trening indywidualny z zastosowaniem sprzętu diagnostyczno-terapeutycznego m.in. platformy dynamograficznej. Natomiast bogato wyposażony gabinet fizykoterapii, którym dysponuje placówka, pozwala na uzupełnienie programu rehabilitacji o nowoczesne zabiegi fizykalne – takie jak fala uderzeniowa czy laseroterapia najnowszej generacji. Posiadamy również szeroki zakres zabiegów modelujących ciało. Na Novinie swoją fachową radą służą także lekarze różnych specjalizacji (m.in. ortopeda i neurolog), podolog oraz dietetyk.

Przy Gabinetach Medycznych Novina działa również Klub Naukowy Novina, który umożliwia swoim Członkom poszerzanie wiedzy oraz szlifowanie umiejętności praktycznych przydatnych w codziennej pracy fizjoterapeutów.

ZAINWESTUJ W SWOJE ZDROWIE!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gabinetów Medycznych Novina w Poznaniu!

Polityka prywatności

Zobacz nasz film promocyjny!