NOVINKI

NOWE URZĄDZENIA NA NOVINIE

Już teraz oddajemy do dyspozycji naszych Pacjentów nowoczesne urządzenia: nowy aparat do terapii falą uderzeniową SWT BTL 6000 POWER TOPLINE oraz aparat do masażu uciskowego i drenażu pneumatycznego z nogawkami i rękawami LIMPHASTIM BTL 6000. Zapytaj o możliwości terapeutyczne tych urządzeń fizjoterapeutę w GM Novina – zapraszamy.

Nova_FU_Novinamasaż uciskowy Gabinety Fizjoterapii Novina

Rehabilitacja oddechowa GM Novina


ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE ORTOPEDYCZNE!ortopeda Poznań GM Novina

 

aplikatory wieloigłowe_GMNovina

FLOSSING NA NOVINIE – ZAPRASZAMY!

Flossing na Novinie - zapraszamy!

NOVINA W PROJEKCIE DLA SENIORÓW “POZNAŃSKA ZŁOTA KARTA” !

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Gabinety Medyczne Novina włączyły się w projekt ‚Poznańska Złota Karta’.
Zapraszamy wszystkich Seniorów posiadających tę Kartę do skorzystania z oferty przeznaczonej specjalnie dla nich: 10% zniżki na na zabiegi fizykoterapeutyczne (tj. laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, naświetlania lampą Sollux, krioterapia, ultradźwięki) oraz zniżki 20% na serię zabiegów fizykoterapeutycznych (tj. laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, naświetlania lampą Sollux, krioterapia, ultradźwięki). Szczegóły tutaj – zapraszamy!

NOVINA MIEJSCEM PRZYJAZNYM SENIOROM!

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że Szanowna Kapituła Centrum Inicjatyw Senioralnych nadała nam certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom”. To dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie!

KLUB RUGBY CHAOS POZNAŃ NA NOVINIE!

Już od czerwca 2016 roku mamy przyjemność wspierać zawodników Klubu Rugby Chaos Poznań. Panowie, zapraszamy serdecznie na terapię!

BEZPŁATNE KONSULTACJE PODOLOGICZNE – ZAPRASZAMY!

NOVINA W WALCE Z CUKRZYCĄ

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Cukrzycy w ramach Klubu Naukowego Novina rozpoczynamy nasz nowy projekt „Novina w walce z cukrzycą„. Wszystkich diabetyków serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne oraz zapoznanie się z naszymi propozycjami wspomagania leczenia cukrzycy.

NOVINA DLA MIESZKAŃCÓW TARNOWA PODGÓRNEGO

Mamy ogromną radość poinformować, że zostaliśmy Punktem Partnerskim gminy Tarnowo Podgórne w ramach programu „Karta Mieszkańca”. Już teraz każdy posiadacz takiej karty może skorzystać z 10% rabatu na nasze usługi rehabilitacyjne. Zapraszamy naszych sąsiadów – Mieszkańców Tarnowa Podgórnego!

NOWE URZĄDZENIA NA NOVINIE

Już teraz oddajemy do dyspozycji naszych Pacjentów nowoczesne urządzenia: platformę dynamometryczną oraz aparat do elektrostymulacji BOTT. Platforma to doskonałe narzędzie rehabilitacyjne do oceny i treningu funkcji motorycznych, równowagi oraz dystrybucji obciążeń, natomiast aparat do elektrostymulacji przeznaczony jest przede wszystkim do skutecznej terapii wyszczuplająco-modelującej ciało. Zapytaj o możliwości terapeutyczne tych urządzeń fizjoterapeutę w GF Novina.

KLUB NAUKOWY “NOVINA”

Nasz głód wiedzy jest tak duży, że postanowiliśmy powołać do życia Klub Naukowy „Novina”. Jego nadrzędnym celem będzie dzielenie się najnowszą wiedzą z zakresu szeroko rozumianej fizjoterapii, a także wymiana doświadczeń z pracy z pacjentem oraz doskonalenie umiejętności praktycznych. Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy serdecznie zapraszamy.

BARDZO DOBRA NOVINA

Z ogromną radością informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat „Dobra Praktyka Fizjoterapeutyczna” przyznawany przez Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska. To bardzo dobra novina!

REHABILITACJA DOMOWA

Informujemy, że świadczymy również rehabilitację domową w Poznaniu dla Pacjentów z naszej najbliższej okolicy. Prowadzimy rehabilitację (terapia manualna, masaż leczniczy, ćwiczenia rehabilitacyjne, kinesiotaping) dla osób po urazach, starszych, z chorobami neurologicznymi, z ostrym bólem kęgosłupa, które ze względu na swój stan medyczny nie są w stanie dotrzeć do GF Novina. Koszt rehabilitacji domowej to + 10 zł do kwoty z cennika od każdej wizyty. Ostateczne szczegóły wizyt domowych do ustalenia podczas rejestracji telefonicznej. Zapraszamy!

NOWE OBSZARY TERAPII

Teraz leczymy również bóle i dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych, a także prowadzimy terapię kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. Zajmujemy się również terapią mięśni dna miednicy np. u kobiet z problemem nietrzymania moczu.

Zapraszamy też Pacjentki po mastektomii, którym zapewniamy kompleksowe i dyskretne postępowanie przeciwobrzękowe, terapię blizn (mobilizację blizn oraz kinesiotaping) oraz specjalistyczny masaż.

Przed terapią służymy bezpłatną konsultacją!

3 SERIE ZA 350 ZŁ!

PRZY WYKUPIENIU SERII* TRZECH ZABIEGÓW**
Z ZAKRESU FIZYKOTERAPII TERAZ ZAPŁACISZ TYLKO 350 zł!

*minimum 10 zabiegów przy płatności z góry;  **nie dotyczy terapii falami uderzeniowymi oraz terapii skojarzonej; promocje i rabaty nie łączą się