⚕️ Gabinety Fizjoterapii Novina w Poznaniu zostały stworzone w 2008 r. przez siostry, dwie fizjoterapeutki – dr Zuzannę Bartkowiak oraz dr Aleksandrę Łuczak-Piechowiak, absolwentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W sierpniu 2017 w związku z dynamicznym rozwojem spółka zyskała nową nazwę – Gabinety Medyczne Novina – by pod rozszerzonym szyldem kontynuować pierwotne założenia.

O swojej pracy w Gabinetach założycielki mówią:

“Doskonale wiemy, jak wielkim skarbem jest zdrowie oraz komfort życia w pełni sprawności, bez bólu. Stąd też naszą ideą było stworzenie centrum rehabilitacji leczniczej w Poznaniu, w którym wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo terapii łączy się z przyjaznym nastawieniem do każdego Pacjenta. W naszym gabinecie kładziemy więc nacisk przede wszystkim na jak najwyższą jakość świadczonych usług medycznych. Z całym zespołem służymy fachową poradą i pomocą w trakcie bezpłatnych konsultacji, jak również troskliwą opieką oraz profesjonalizmem podczas realizacji programów terapeutycznych, wizyt u lekarzy i specjalistów.”

W skład zespołu terapeutycznego Gabinetów Medycznych Novina w Poznaniu wchodzą ambitni fizjoterapeuci, którzy swoją pasję rozwijają poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zawodowych, jak i w konferencjach naukowych. W swojej codziennej praktyce fizjoterapeuci Gabinetów Novina w Poznaniu stosują uznane metody rehabilitacyjne, masaż oraz techniki manualne i trening indywidualny z zastosowaniem sprzętu diagnostyczno-terapeutycznego m.in. platformy dynamograficznej. Natomiast bogato wyposażony gabinet fizykoterapii, którym dysponuje placówka, pozwala na uzupełnienie programu rehabilitacji o nowoczesne zabiegi fizykalne – takie jak fala uderzeniowa czy laseroterapia najnowszej generacji. Posiadamy również szeroki zakres zabiegów modelujących ciało. Na Novinie swoją fachową radą służą także lekarze różnych specjalizacji (m.in. ortopeda, neurolog, lekarz medycyny estetycznej), psychologpodolog oraz dietetyk.

Przy Gabinetach Medycznych Novina działa również Klub Naukowy Novina, który umożliwia swoim Członkom poszerzanie wiedzy oraz szlifowanie umiejętności praktycznych przydatnych w codziennej pracy fizjoterapeutów.

ZAINWESTUJ W SWOJE ZDROWIE!
Zapraszamy do zapoznania się z
ofertą Gabinetów Medycznych Novina w Poznaniu!

Polityka prywatności

Zobacz nasz film promocyjny!